PUCHAR POLSKI W KARATE DLA JAWORZANINA!

W sobotę, 17 grudnia, w dolnośląskiej Trzebnicy odbył się 1. Puchar Polski Dzieci i Młodzików w Karate Olimpijskim (WKF) organizowany pod auspicjami Polska Unia Karate - Polski Związek Sportowy. W zawodach wzięło udział blisko 400 młodych karateków reprezentujących 55 klubów z całej Polski. Świetnie spisali się adepci Akademii Karate Jaworze.
Puchar Polski i złoty medal w Kumite Chłopców U10 do 37 kg zdobył Daniel Mariat, który po raz kolejny potwierdził swoją świetną sportową formę i prawdziwą postawę wojownika. W finałowej walce wygrał przed upływem regulaminowego czasu stosunkiem punktów 8:0.
Utytułowana zawodniczka z Jaworza Karolina Ratuska zdobyła natomiast brązowy medal.
Akademia Karate Jaworze uplasowała się na 11. miejscu w klasyfikacji medalowej zawodów na 55 klubów biorących udział w rywalizacji.

Serdecznie gratulujemy osiągniętych sukcesów i życzymy kolejnych.