SKŁAD RADY GMINY JAWORZE 2018-2023

JAN BOŻEK

JAN BOŻEK

  • Okręg wyborczy nr 1: Cisowa do Rodzinnej, Górecka, Grabka, Rodzinna, Pogodna, Jeżynowa, Myśliwska, Mała, Złocista
  • KWW „Człowiek i Rodzina”
  • Członek Komisji Rewizyjnej
  • Członek Komisji Środowiska i Przestrzeni Publicznej
JADWIGA ZABILSKA

JADWIGA ZABILSKA

  • Okręg wyborczy nr 2: Jarzębinowa, Cisowa część od Rodzinnej do Jasienickiej, Słoneczna część od Cisowej do Turystycznej, Smrekowa, Wrzosowa, Jodłowa, Maków
  • KWW Radosława Ostałkiewicza – „Łączy Nas Jaworze”
  • Przewodnicząca Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
  • Członkini Komisji Rozwoju Lokalnego
AGNIESZKA WANTULOK

AGNIESZKA WANTULOK

  • Okręg wyborczy nr 3: Akacjowa, Brzoskwiniowa, Liliowa, Modrzewiowa, Za Goruszką, Słoneczna część od Turystycznej do Zdrojowej, Stokrotek
  • KWW Radosława Ostałkiewicza – „Łączy Nas Jaworze”
  • Wiceprzewodnicząca Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
  • Członkini Komisji Samorządu i Społeczeństwa Obywatelskiego
  • Członkini Komisji Rewizyjnej
  • Opiekunka Młodzieżowej Rady Gminy Jaworze
MAGDALENA KRZEMIEŃ

MAGDALENA KRZEMIEŃ

  • Okręg wyborczy nr 4: Bławatkowa, Brzozowa, Bukowa, Jaśminowa, Jaworowa, Nagietkowa, Orzechowa, Pod Brzegiem, Pod Lasem, Schowana, Turystyczna, Zawilcowa
  • KWW Radosława Ostałkiewicza – „Łączy Nas Jaworze”
  • Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej
  • Członkini Samorządu i Społeczeństwa Obywatelskieg
ZBIGNIEW PUTEK

ZBIGNIEW PUTEK

  • Okręg wyborczy nr 5: Chabrowa, Kaczeńcowa, Motylkowa, Kwiatowa, Pelchrim, Poziomkowa, Promienista, Różana, Zielona, Tulipanowa, Wiosenna, Wypoczynkowa, Widok
  • KWW Radosława Ostałkiewicza – „Łączy Nas Jaworze”
  • Przewodniczący Rady Gminy Jaworze,
  • Członek Komisji Budżetu i Finansów
  • Członek Komisji Rozwoju Lokalnego
KRZYSZTOF KLESZCZ

KRZYSZTOF KLESZCZ

  • Okręg wyborczy nr 6: Cieszyńska – bloki
  • KWW Radosława Ostałkiewicza – „Łączy Nas Jaworze”
  • Przewodniczący Komisji Rozwoju Lokalnego
  • Członek Komisji Budżetu i Finansów
TOMASZ GWÓŹDŹ

TOMASZ GWÓŹDŹ

  • Okręg wyborczy nr 7: Aleja Kościelna, Lecznicza, Pałacowa, Plac Kościelny, Zdrojowa część od Wapienickiej do Nadbrzeżnej, Spacerowa, Szkolna, Nadbrzeżna, Pod Harendą, Pod Młyńską Kępą
  • KWW Radosława Ostałkiewicza – „Łączy Nas Jaworze”
  • Wiceprzewodniczący Komisji Samorządu i Społeczeństwa Obywatelskiego
  • Członek Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska
PIOTR FILIPKOWSKI

PIOTR FILIPKOWSKI

  • Okręg wyorczy nr 8: Jasienicka, Zaciszna, Skowronków, Cieszyńska bez bloków, Zdrojowa część od Bielskiej do Nadbrzeżnej, Folwarczna
  • KWW Radosława Ostałkiewicza – „Łączy Nas Jaworze”
  • Wiceprzewodniczący Komisji Środowiska i Przestrzeni Publicznej
  • Członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji,
  • Przedstawiciel Rady Gminy Jaworze w Społecznej Radzie Ochrony i Odnowy Zabytków
EDWARD PODSTAWNY

EDWARD PODSTAWNY

  • Okręg wyborczy nr 9: Cicha, Jaskółcza, Kalwaria, Kalinowa, Wąwóz, Borsucza, Jałowcowa, Letniskowa, Zajęcza, Podgórska część od Zdrojowej do Kalwarii, Sosnowa, Wapienicka część od Zdrojowej do Koralowej, Zdrojowa część od Wapienickiej do Podgórskiej, Panoramiczna, Słowicza
  • KWW Radosława Ostałkiewicza – „Łączy Nas Jaworze”
  • Przewodniczący Komisji Samorządu i Społeczeństwa Obywatelskiego
  • Członek Komisji Rewizyjnej
  • Przewodniczący – Senior
DOROTA MAMORSKA

DOROTA MAMORSKA

  • Okręg wyborczy nr 10: Belska część od Cieszyńskiej do Lipowej, Cyprysowa, Dębowa, Kryształowa, Niecała, Zagajnikowa, Wiejska, Łubinowa, Sielska, Lipowa
  • KWW Radosława Ostałkiewicza – „Łączy Nas Jaworze”
  • Przewodnicząca Komisji Budżetu i Finansów
  • Członkini Komisji Samorządu i Społeczeństwa Obywatelskiego
AGNIESZKA NIEBORAK

AGNIESZKA NIEBORAK

  • Okręg wyborczy Nr 11: Podgórska część od Rumiankowej do Świerkowej, Kaszyska, Krokusowa, Łukowa, Morelowa, Zagrodowa, Wapienicka część od Świerkowej do Storczyków, Relaksowa, Romantyczna, Rumiankowa, Świerkowa, Storczyków, Willowa, Wiśniowa, Malinowa, Pod Palenicą, Pierwiosnków, Żurawinowa, Krótka
  • KWW Radosława Ostałkiewicza – „Łączy Nas Jaworze”
  • Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Jaworze
  • Członkini Komisji Rozwoju Lokalnego
  • Członkini Komisji Samorządu i Społeczeństwa Obywatelskiego
JAN BATHELT

JAN BATHELT

  • Okręg wyborczy nr 12: Astrów, Graniczna, Nad Rudawką, Pagórkowa część od Średniej do Kolonii Dolnej, Piękna, Pszczela, Średnia część od Kolonii Dolnej do Wapienickiej, Miodowa, Wschodnia, Boczna, Zielna, Ustronna, Kolonia Dolna część od Średniej do Bocznej
  • KWW Radosława Ostałkiewicza – „Łączy Nas Jaworze”
  • Przewodniczący Komisji Środowiska i Przestrzeni Publicznej
  • Wiceprzewodniczący Komisji Budżetu i Finansów
ROMAN KRUCZEK

ROMAN KRUCZEK

  • Okręg wyborczy nr 13: Kolonia Dolna część od Bocznej do Pagórkowej, Koralowa, Wczasowa, Ogrodowa, Ukryta, Zdrowotna, Kolonia Górna, Stroma, Poprzeczna, Spadzista, Pagórkowa część od Kolonii Dolnej do Sielskiej
  • KWW Radosława Ostałkiewicza – „Łączy Nas Jaworze”
  • Wiceprzewodniczący Rady Gminy Jaworze
  • Członek Komisji Budżetu i Finansów
  • Członek Komisji Środowiska i Przestrzeni Publiczne
TOMASZ JURCZYK

TOMASZ JURCZYK

  • Okręg wyborczy nr 14: Górska, Leszczynowa, Podgórska część od Świerkowej do Kalwarii, Ładna, Wapienicka część od Koralowej do Świerkowej, Klonowa, Topolowa, Na Stoku, Legendarna, Konwaliowa, Narcyzowa, Południowa, Morwowa, Sarnia, Niewielka
  • KWW Radosława Ostałkiewicza – „Łączy Nas Jaworze”
  • Wiceprzewodniczący Komisji Rewizyjnej
  • członek Komisji Samorządu i Społeczeństwa Obywatelskiego
SŁAWOMIR TOMALA

SŁAWOMIR TOMALA

  • Okręg wyborczy nr 15: Dzwonkowa, Groszkowa, Grabowa, Polna, Agrestowa, Olszynowa, Średnia część od Bielskiej do Kolonii Dolnej, Bielska część od Średniej do Polnej, Jesionowa, Kasztanowa, Magnolii
  • KWW Radosława Ostałkiewicza – „Łączy Nas Jaworze”
  • Wiceprzewodniczący Komisji Rozwoju Lokalnego
  • Członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji